Blog zaczytana.com.pl chętnie obejmie patronat medialny nad ciekawymi propozycjami wydawniczymi.

Czego możesz oczekiwać?

– umieszczenia zapowiedzi na stronie głównej bloga oraz na jego fanpage’u
– informacji w dziale „Patronaty”
– umieszczenia logo Wydawnictwa w dziale dot. współpracy
– recenzji nadesłanej książki (blog, fb, portal lubimyczytac)
– zorganizowania konkursu na fb (w przypadku przesłania egzemplarzy lub gadżetów konkursowych do zwycięzców)
– na życzenie wywiad z autorem (blog + fb)

Czego oczekujemy?

– umieszczenia logo bloga na okładce książki oraz na materiałach promujących książkę
– zawarcia informacji o patronacie medialnym na fanpage’ach Wydawnictwa i Autora
– przesłania egzemplarza recenzenckiego autorkombloga

Kontakt: 

zaczytana.com.pl@gmail.com

REKOMENDACJE

„Pasjonująca, pełna zawiłych intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o morderstwie, które wydarzyło się w samym sercu Bieszczad. Niebanalne kreacje bohaterów, magia najpiękniejszych polskich gór oraz zakończenie, którego nie sposób przewidzieć sprawią, że do ostatniej strony nie będziesz się w stanie od niej oderwać! Daj się ponieść wyobraźni autora i poznaj mroczne tajemnice Bieszczad…”

Poznaj książkę, która odkryje przed tobą różne oblicza miłości – nie zawsze czyste i niewinne, jakie opiewają poeci, ale wszystkie prawdziwe. Nie przewidzisz, w której odsłonie zaskoczy cię miłość, bo jak udowadnia autor po raz kolejny – wobec tego uczucia wszyscy jesteśmy bezbronni…”

„Wielu z nas planuje swoje życie, a w razie gdyby coś poszło nie po naszej myśli, lubimy mieć przysłowiowy „plan B”. Poznajcie książkę, która udowadnia, że czasem do tych planów może zabraknąć liter alfabetu, a kapryśny los i tak zdecyduje inaczej…”

„Czasem zwykła ciekawość może sprawić, że przeszłość zacznie kłaść się cieniem na teraźniejszości… Tajemnica sprzed kilkudziesięciu lat, zbrodnia, a w tle rodzące się uczucie – ta książka ma wszystko, by sprawić, że Czytelnik nie będzie się mógł od niej oderwać!”

„Czerwona Zemsta to hołd złożony polskim partyzantom, którzy ginęli za wolność naszego narodu. Pamięć o tej publikacji jest jednocześnie pamięcią o nich. Jesteśmy im tę pamięć winni, więc nie pozwólmy im zginąć po raz kolejny i sięgnijmy po książkę o losach „Orlika”, „Spokojnego” i reszty chłopców, którzy żyli prawem wilka.”

PATRONATY