„Wodne kolorowanie” -tej serii nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wydawnictwo HarperKids bardzo dba o rozwój dzieci, dlatego pojawia się u nich wiele nowości, które z jednej strony rozwijają zainteresowania dzieci, bo pojawiają się ulubieni bohaterowie, a z drugiej strony dziecko nabywa umiejętności, które w przyszłości z pewnością zaowocują.

Kolorowa okładka z kucykiem zaprasza do wesołej zabawy, gdzie wystarczy pędzel i odrobina wody. Kolorowanka „My Little Pony” to cudowna propozycja dla dziewczynek. Książeczka w formacie A4, ma kolorową okładkę, która jest nieco grubsza niż kartki wewnątrz. Przy użyciu pędzla i wody mała księżniczka wyczaruje kucyki i jednorożca w ulubionych kolorach.

Pod ilustracją konika znajduje się  imię oraz krótka informacja na jego temat. Wodna kolorowanka to aktywność bardzo lubiana przez dzieci. W trakcie zabawy pracuje ręka, oko, a wszystko poprzez doświadczanie i odkrywczą zabawę. Kolorowanka wodna „My Little Pony” spodoba się dziewczynce w każdym wieku, a dla miłośniczek kucyków będzie to miła niespodzianka. Dużym atutem książeczki jest to, że dziecko może zdecydować, którą stronę maluje, ile maluje oraz jak długo. Po wymalowaniu kolorowanki nie trzeba jej od razu wyrzucać.W nas w domu posłużyła także do czytania, odnajdywania literek, do wycinania i tworzenia świata kucyków.

„Wodne Kolorowanie. My Little Pony” od HarperKids – polecam do kreatywnej zabawy i na czas wyciszania przed snem.

Marzena

Książkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości wydawnictwa HarperKids.