Kolorowanka jeszcze nigdy nie była tak urocza, jak ta z KOT-O-CIAKAMI od HarperKids! W środku książeczki znajduje się zestaw naklejek ze znanymi, bajkowymi bohaterami do naklejania w wyznaczonym miejscu na każdej ze stron. Wystarczy nakleić kotka i zastanowić się ,jakich kolorów potrzeba, aby pokolorować obrazek. Naklejki nie są ustawione w kolejności takiej jak kolorowanki, dzięki czemu szukanie stanie się dodatkową atrakcją.

Cała książka kolorowanek zapewni długą zabawę.To także doskonały sposób na relaks przed snem oraz okazja do wyciszenia silnych emocji. Kolorowanie rozwija wiele umiejętności u dziecka. Przede wszystkim to rozwój motoryczny, prawidłowy chwyt, rozwój percepcji wzrokowej. Przy użyciu wzoru-naklejki dziecko ćwiczy nie tylko spostrzegawczość, ale nabywa umiejętność odwzorowywania, co w przyszłości, zwłaszcza w okresie szkolnym, jest niezwykle ważne i potrzebne. Kolorowy obrazek, zgodny z instrukcją to ogrom satysfakcji.

Duża, własnoręcznie pokolorowana postać z kreskówki – to dopiero frajda! Książeczka dużych rozmiarów, z dużymi postaciami do malowania. Naklejki urocze, doskonałe dla miłośników kotów z bajki. Polecam serdecznie jako mama, nauczyciel i terapeuta. Taka wersja kolorowanek bez wątpienia spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom – młodszym i starszym.

Marzena

Książkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości  wydawnictwa HarperKids.