Czy znacie firmę Little Dragon:pomoce manipulacyjne i sensoryczne dla dzieci? Ja do niedawna nie miałam pojęcia o jej istnieniu, aż ujrzałam reklamę w mediach społecznościowych a przyjaciółka podsunęła mi ich stronę i już było pewne, że przyjrzę się kolejnej odsłonie cudownych pomocy dla dzieci.

Bardzo lubię drewno i zabawki, które  rozwijają zmysły dziecka, wpływając pozytywnie na rozwój Integracji Sensorycznej. Poza sensoryką interesują mnie od zawsze zabawki, które rozwijają umiejętności manipulacyjne oraz motorykę małą u dziecka. Little Dragon w swoich pomocach edukacyjnych przekazuje dziecku to, co najlepsze, czyli rozwój na kilku płaszczyznach.

W ofercie firmy znajdziecie zabawki, które spodobają się dzieciom, bowiem bazują na materiałach codziennego użytku. My mamy kostkę manipulacyjną, która składa się z takich elementów jak: zasuwka, rzep, obracany ster, zamknięcie walizkowe plus kłódka, kółeczko meblowe, sznurówka do nauki wiązania. Wszystko przygotowane z dbałością o detale i estetykę, a co najważniejsze – bezpieczne dla dziecka.

Na uznanie zasługuje bardzo miły kontakt z firmą i zindywidualizowane podejście do klienta. Można bowiem dobrać dla swojego dziecka wielkość kostki, kolor jeden lub więcej. Ku mojemu zaskoczeniu czas realizacji w stosunku do włożonej pracy i precyzji wykonania jest krótki.

Tego rodzaju kostka będzie doskonałą zabawką rozwojową w domu, w żłobku i bez wątpienia w przedszkolu. To coś wyjątkowego, kiedy na to patrzę pod kątem terapii dziecięcej. Kolorowa kostka manipulacyjna będzie doskonałym prezentem dla każdego dziecka z różnych okazji. A może szukacie czegoś wyjątkowego dla swojej pociechy, chrześniaka czy kogoś z bliskiego otoczenia? Zachęcam do zajrzenia na stronę Little Dragon, bo znajdziecie tam niejedną rozwijającą dziecko perełkę.

Kiedy otrzymacie przesyłkę, na samym wstępie ucieszy was liścik od producenta, z kolei zawartość raczej na pewno spełni oczekiwania. Największą radością jest jednak mina dziecka, pełna fascynacji i zdumienia nad możliwościami, jakie daje kostka. Zachęca do aktywności i cieszy dziecko, kiedy udaje się odpowiednie elementy wprawić w ruch, przesunąć bądź odkleić. Ta pomoc edukacyjna i zabawka w jednym wypełni deszczowe dni i długie wieczory aktywną, manipulacyjną zabawą. Polecam!

Marzena