Upływ czasu najbardziej widać po rosnących, rozwijających się i dojrzewających dzieciach. Intensywny rozwój dziecka przebiega w pierwszych siedmiu latach, ale najistotniejsze wydają się pierwsze trzy lata.

Jako rodzice z pewnością pamiętacie początki tego rozwoju i to, jak cieszyła każda nowo nabyta umiejętność. Takie chwile warto dokumentować, by cieszyć się w późniejszych latach pięknymi wspomnieniami.

Na pewno wielu z was pamięta wagę i wzrost dziecka w momencie narodzin, jego wygląd, ale już takie rzeczy jak to, kiedy maluszek podnosi główkę, siada, stawia pierwsze kroki i tak dalej – często po czasie umykają z pamięci. Dlatego też takie niezwykłe momenty staramy się uwiecznić za pomocą zdjęć czy nagranych filmików. Wszystko jednak znajduje się w pamięci telefonu lub komputera. A gdyby tak pamiętnik wspomnień można było mieć pod ręką, a do tego prezentował się okazale na ścianie, towarzysząc nam na co dzień?

Jeśli spodobał się wam ten pomysł, to chcę wam pokazać coś idealnego –  tablicę „Moje małe wielkie kroki” od firmy Mamabambam. Tablica w rozmiarze 60 x 40 cm, wykonana na płótnie i oprawiona w ramkę, prezentuje się naprawdę efektownie. W pokoju dziecka będzie stanowić idealną dekorację, ale przede wszystkim swego rodzaju pamiętnik. Kiedy w życiu młodego człowieka tak dużo i szybko się zmienia, warto mieć pod ręką zbiór najważniejszych informacji, wspomnień, by później móc do nich wracać pamięcią. Taka tablica może też stanowić dla dziecka i rodziców wstęp do rozmowy o tym, jakie było, gdy było maluszkiem. Pytania dzieci zaskakują, a kiedy dotyczą istotnych etapów ich życia, jest to niezwykle istotne.

Personalizowana tablica naścienna od Mamabambam dostępna jest w czterech kolorach – odpowiednich dla chłopca i dziewczynki. Można wybrać tablicę: różową, niebieską, różowo-szarą, niebiesko-szarą. Co jeszcze niezwykłego jest w tej tablicy? Została ona stworzona przez dziecięcych fizjoterapeutów i zawiera aż 14 etapów rozwoju ruchowego maleństwa.

Przy kontakcie z firmą można przesłać dane dziecka, takie jak: imię, data urodzenia, miejsce urodzenia, masa i długość ciała, tydzień ciąży, w którym dziecko zostało urodzone, oraz zdjęcie. Te informacje oraz zdjęcie zostaną nadrukowane na tablicy w lewym górnym roku, na ciuchci i stanowić będą początek pięknego pociągu ukazującego rozwój waszej pociechy. Resztę informacji można w odpowiednim czasie dopisać na poszczególnych wagonach.

Personalizowana tablica prezentuje się okazale i sprawdzi się doskonale także jako prezent na chrzest czy z okazji Baby Shower. Warto pamiętać, że tego rodzaju upominek jest niezwykłą pamiątką dla dziecka oraz rodzica.

Mamabambam wykonuje także na zamówienie personalizowane kostki drewniane w wybranych kolorach – z imieniem dziecka i najważniejszymi informacjami. Kostka lub kostki będą piękną ozdobą w pokoiku nowo narodzonego malucha. Dziecko oprócz tego, że wraz z wiekiem będzie mogło poznać wiele ważnych informacji na swój temat, a rodzicom będzie łatwo o nich mówić, mając swego rodzaju „ściągę”, to jeszcze będzie mogło się nimi bawić. Tutaj przyjemne łączy się z pożytecznym, bezpieczeństwo z jakością, a funkcja dekoracyjna z wartością sentymentalną kostki.

Polecam serdecznie i zachęcam do zajrzenia na stronę Mamabambam, do zakładki „personalizowane”, bo znajdziecie tam coś wyjątkowego dla swojego maluszka lub coś idealnego na prezent dla małej istoty, która stawia swoje „Małe, wielkie kroki”.

Marzena