Dzisiaj mam dla was cudowną propozycję, jaką jest przewodnik dla rodziców i opiekunów, przygotowany przez autorkę Tolę Piotrowską, pt. „Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem”.

Bardzo rzadko można spotkać książki, w których autor dzieli się swoim doświadczeniem  z innymi. Ja bardzo lubię takie publikacje, bo wiem, że wszystko jest oparte na faktach, doświadczeniu, jest naturalne i bardzo często bliskie mej osobie. Informacje są praktyczne i bardzo pomocne przy planowaniu w tym przypadku wyjątkowego czasu z dzieckiem. Jak się okazuje, jest wiele miejsc w Polsce, o których nie mówi się głośno, a nie trzeba mieć długiego urlopu ani wielkich nakładów pieniędzy, aby wypocząć. Nie wiem, czy i wy tak macie, ale ja w każdej publikacji szukam czegoś właśnie pisanego i dedykowanego mojej osobie. Jestem bardzo wdzięczna autorce za przewodnik, który posiadam, bo w mojej głowie już snują się plany na wypoczynek.

Tola Piotrowska zajmuje się fotografią rodzinną  i portretową, a także prowadzi swój blog. Kto lubi blogerów i blogerki, które dzielą się rzeczami, które mogą przydać się nam w codziennym życiu, pracy czy zabawie, opiece nad dzieckiem, temu jej działalność może się spodobać. Autorka dzieli się swoim podejściem do macierzyństwa, mówi wiele o podróżach z dzieckiem.

„Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem” to bogaty w przykłady i opisy przewodnik, z którego każdy z was jako rodzic wyciągnie coś dla siebie. Znajdziecie tutaj praktyczne porady dotyczące podróżowania z dzieckiem. Niezwykłe w tej publikacji jest to, że autorka prezentuje gospodarzy wielu miejsc, opisuje ich pasje, pokazuje różnorodne tradycje i opowiada o doświadczeniu ludzi, którzy z wielkim oddaniem przygotowują i dbają o wyjątkowe miejsca.

Tola Piotrowska wraz ze swoją rodziną odwiedziła wiele miejsc w Polsce, w tym niezwykłe agroturystyki, pensjonaty i hotele pełne dbałości o detale, ale także gospodarzy bardzo gościnnych dla odwiedzających. W „Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem” znajdziecie wiele miejsc, które przypadną wam do gustu. Czy znacie Fulinowo, Cisowy Zakątek, a może Folwark Wrzosówka? Nie? To w tej publikacji poznacie bardzo dokładnie. Książka przepiękna, bo przy każdym miejscu jest wiele zdjęć wykonanych przez autorkę. Oprócz tego, że oddają nastrój opisanego miejsca, to jeszcze są bardzo profesjonalnie wykonane. Jestem pod wrażeniem wskazania tak dużej ilości miejsc w tak praktyczny i łatwy sposób. Książka zawiera szereg wskazówek, które pomogą zaplanować wyjazd, wskażą miejsca, gdzie najsmaczniej zjemy, a także takie, które spodobają się naszym odkrywczym i poszukującym dzieciom. Pani Tola podpowie, jak w tych miejscach spędzić wartościowo czas, aby nikt się nie nudził.

Wierzę, że zaciekawiłam was opisem tej publikacji. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tego przewodnika, bo już zacieram ręce co do planów wyjazdowych z dzieckiem i  snuję wyobrażenia o miejscu, które czuję, że będzie idealne dla mojej rodziny.

Gorąco polecam „Odetchnij od miasta. Podróże z dzieckiem” – odkryjecie różne zakamarki Polski, których jeszcze nie znacie.

Marzena