Chociaż zazwyczaj dzielimy sie z wami wrażeniami odnośnie do posiadanych książek czy pomocy dla dzieci, to dzisiaj pokażemy coś wyjątkowego dla każdej kobiety. Nie bez powodu mówi się w końcu, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko – czasem i my, mamy, powinnyśmy się porozpieszczać. I to właśnie zrobiłam, natrafiając na ofertę firmy Paproszki – właściwie to postanowiłam porozpieszczać i siebie, i przyjaciółkę, a teraz chcę pokazać te małe cuda także wam – bo warto i gwoli wspierania rodzimego biznesu w tych trudnych czasach.

Paproszki wpadły mi w oko przy przeglądaniu różnych ofert na portalu społecznościowym. Osobiście zachwycam się firmami, które przygotowują od podstaw wspaniałe produkty, kiedy rzecz jest hand made i gołym okiem widać serce włożone w jej wykonanie.

Jedną z takim firm na pewną są Paproszki. Czym się zajmują? Wykonywaniem biżuterii na zamówienie. Każda zakupiona u nich rzecz wykonana jest zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Mnie urzekło to, że sama mogłam wybrać zawartość swoich kolczyków i bransoletki – mają dla mnie dużą wartość, jeśli chodzi o symbolikę.

Bardzo podoba mi się to, że pani, która robi tę biżuterię, wykonuje zamówienia szybko i uwzględnia preferencje dotyczące wyglądu biżuterii, dobranych dodatków. Biżuteria doskonale prezentuje sie przy każdym ubraniu, czy to eleganckim, czy sportowym. To doskonały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, wdzięk i jakość tych rzeczy z pewnością zachwycą obdarowanego. Wiem to z własnego doświadczenia, bo dostałam już feedback od przyjaciółki, wraz ze zdjęciami.

Ta biżuteria to kolejna moja perełka znaleziona w sieci, tym razem w dziedzinie czegoś pięknego i oryginalnego dla kobiet. My, mamy, często zapominmy o sobie. Czasem takie drobiazgi oprócz tego, że dadzą dużo radości, to podkreślą naszą kobiecość, dodadzą przysłowiowego „pazura”.

Biżuteria od firmy Paproszki przez to, że jest wykonywana na indywidualne zamówienie, będzie idealnym odzwierciedleniem naszego charakteru, podkreśli również to, że każda z nas jest właśnie inna i zarazem wyjątkowa.

Marzena