Jeśli już wybierać plakaty dla swojego dziecka albo naklejki ścienne, to na pewno takie, które mają wartość edukacyjną – to moje założenie. To, co otacza dziecko, powinno mieć także walory estetyczne, to również bardzo istotne.

Jeśli osobiście miałabym wybrać naklejkę na ścianę dla swojej córki, bez wątpienia wybrałabym właśnie tę. Naklejkę Edukacyjną Ścienną Mapa Świata ze Zwierzętami! można nabyć w firmie Italhouse.pl. Jest ona bardzo łatwa w montażu, bowiem wystarczy nakleić ją na ścianę, lustro czy drzwi – i gotowe. Nic więcej nie potrzeba, żadnych taśm, kleju ani nic innego. Naklejka wykonana jest  z folii PCV wysokiej jakości, zatem będzie służyć dziecku przez dłuższy czas  i przetrwa wiele warunków.

Mnie i mojej córce bardzo przypadła do gustu ze względu na kolorystykę, napisy w języku angielskim i przede wszystkim – te piękne, realistycznie wyglądające zwierzęta!

Naklejka na ścianę Mapa Świata ze Zwierzętami będzie doskonałą pomocą przy zapoznaniu z wyglądem mapy, rozmowie na temat rozłożenia kontynentów i nauce nazw kontynentów oraz zwierząt. Mapa jest kolorowa, zatem bardzo atrakcyjna dla dziecka, można się także pokusić o zabawy uczące kolorów. Z powodzeniem posłuży ona także do zabaw z figurkami zwierząt – to doskonałe odniesienie do poznania środowiska naturalnego  zwierząt i odszukania ich mapie. Na pracę z tego rodzaju mapą mam wiele pomysłów, jak choćby polecenia: wskaż na mapie, gdzie żyje panda, słoń lub pingwiny.

Naklejkowa Mapa Świata ze Zwierzętami jest przygotowana z myślą o dzieciach i to da się od razu wyczuć, bo przykuwa ich uwagę. Sprawdzi się także jako dekoracja  w pokoju dziecka, salonie czy też posłuży jako edukacyjna dekoracja w przedszkolu bądź szkole.

Firma Italhouse.pl posiada także inne ścienne naklejki, jeśli ta, którą prezentuję, nie przypadła wszystkim do gustu. Oferta jest dość szeroka, więc można znaleźć coś dla siebie. Warto zapoznać się także z ich propozycjami na piekne oświetlenie. Jeśli ktoś szuka lampek do pokoju dziecka, salonu czy unikatowego oswietleniea do ogródka, tu na pewno znajdzie coś wyjatkowego. My mamy kolorowe lampki, które są dekoracją oraz tworzą przyjemny nastrój wieczorem w naszym salonie. W naszym ogródku design stanowi lampka solarna, króra zachwyca nie tylko nas, ale i przechodniów.

Polecam zajrzeć na stronę Italhouse.pl, bo na pewno znajdziecie tu coś ciekawego do waszego domu.

Marzena