Układanka Konie od Świata Drewna to bardzo ciekawa propozycja dla rodziców dzieci młodszych oraz do zasobów przedszkolnych. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede wszystkim dlatego, że jest to układanka 3D. Stanowi także oryginalną, przepiękną dekorację pokoju dziecięcego czy sali przedszkolnej, ponieważ elementy można postawić.

Układanka Konie składa się z pięciu dużych elementów, które tworzą przepiękną pod względem estetyki całość. Ja mówię córce, że to rodzina koni i właśnie dzięki tej pomocy możemy utrwalić nazwy poszczególnych jej członków: koń,klacz, źrebię. Dzieci lubią konie, a niektóre z nich to nawet prawdziwi pasjonaci tych zwierząt. Układanka może być wzbogaceniem zajęć czy zabawy w temacie farmy lub budowy konia.

Układanka zawiera certyfikat „Bezpiecznej Zabawki”, dlatego jest bezpieczna dla zdrowia dziecka. Wykonana jest z drewna sosnowego. Wykonanie ręczne, bardzo staranne.

Poszczególne elementy, które wyciąga się za pomocą małych uchwytów, ćwiczą motorykę małą. Dziecko poznaje także technikę budowania całej układanki na podstawie wkładania poszczególnych elementów w drugie. To coś nowego dla nas i strasznie się cieszę, że postawiłam na tę układankę. Przekonała mnie przyjaciółka, która wybrała ja dla swojej córeczki, i powiem szczerze, że gdybym jej nie wzięła także dla nas, to bardzo bym żałowała. Konie bardzo spodobały się mojej córce, są one różnej wielkości i wyglądają tak, jakby się uśmiechały. Można zatem układać je także pod względem wielkości, uśmiech dziecka podczas układania koników gwarantowany.

Polecamy ten produkt, bo układanka Konie wygląda naprawdę przepięknie w rzeczywistości. Zdjecia nie oddają do końca uroku tej pomocy, choć nawet na nich widać, że jest to zabawka solidna, jedna z tych, które zasługują na określanie ich mianem edukacyjnych.

Zabawkę znajdziecie tutaj.

Marzena