Figurki zwierząt z Collecty są fenomenalne! To jest pierwsze zdanie, które nasuwa mi się na myśl, gdy myślę o tej, która właśnie rozpoczęła naszą przygodę z tymi fugurkami. Tak więc kto jeszcze tego nie zrobił, polecam szybko zapoznać się z ofertą figurek zwierząt z całego świata z Collecty.

Co je wyróżnia spośród innych? Przede wszystkim staranne, piękne wykonanie i rzeczywisty wygląd, co sprawia, że dzieci mogą sobie wyobrazić dane zwierzę. Im większa kolekcja, tym większa wiedza o świecie zwierząt.

Jeżozwierz zamieszkuje Afrykę i prowadzi nocny tryb życia, dlatego trudno go zobaczyć w dzień, a już zwłaszcza komuś, kto zamieszkuje inny kontynent. Nawet w zoo można nie mieć tego szczęścia.  A jeśli nie tam, to gdzie? Ano właśnie, będąc w domu i posiadając niezwykłą figurkę z Collecty. Dzięki niej zabawa dziecka zostaje urozmaicona przez rzadko spotykany okaz, a młody człowiek może poznać nie tylko jego wygląd, ale też ciekawostki z życia tych nocnych zwierząt. Dzięki takiej figurce zdecydowanie łatwiej obracać się w temacie kontynentów i mapy świata, bo prócz wiedzy dotyczącej życia zwierzęcia można odszukać kontynent, na którym żyje.

Wraz z córką uwielbiamy mówić o zwierzętach, o których rzadko się słyszy na co dzień, a jeżozwierz sprawił, że mamy okazję i chęci do odkrywania kolejnych niezwykłych gatunków. Choć jeżozwierz jest podobny do jeża, to jednak nim nie jest. Skąd więc taka nazwa? Z racji posiadania przez niego kolców. Dlaczego zatem ma ich tak dużo i są takie długie? Przez konieczność obrony przed dzikimi zwierzętami, a – jak wiadomo – w Afryce jest ich mnóstwo.
Jak długo żyje jeżozwierz? Czy wszystkie kolce osiągają długość 50 cm?Jak wyglądają młode jeżozwierze? Do poszukania odpowiedzi na te pytania zachęcam młodych odkrywców i ich rodziców, figurka jeżozwierza z Collecty może stać się doskonałą podpowiedzią i inspiracją do zabaw.

Figurka ta pięknie prezentować się będzie wśród innych z tej serii, w dodatku taka kolekcja to doskonała dekoracja każdego wnętrza. Gorąco zachęcam do zakupu. Satysfakcja w stu procentach gwarantowana.

Marzena

Zabawkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości portalu dante.com.pl.

Zabawkę kupicie tutaj.