Chciałabym podzielić się opinią na temat naszej kolejnej maskotki z serii National Geographic – surykatki. Przeglądając ofertę firmy Dante, nie sposób przejść obojętnie obok wielu przepięknych maskotek, które wyglądają niezwykle realistycznie, co wyróżnia je spośród innych dostępnych na rynku pluszaków.

Kiedy pokazałam córce te wszystkie zwierzęta z całego świata w formie dużych maskotek, jednogłośnie wybrałyśmy  surykatkę. Być może dlatego, że podczas tegorocznych wakacji dwa razy byłyśmy w zoo i bardzo urzekły nas te zwierzątka, gdy wylegiwały się w słońcu. Kiedy stały na dwóch łapkach, by zobaczyć, czy nie zbliża się niebezpieczeństwo wyglądały niezwykle uroczo. Tak samo wygląda maskotka surykatka z National Geographic – jest urocza i wygląda jak „żywa”.


Maskotka ta ma 35 centymentrów wysokości, więc jest całkiem sporych rozmiarów. Kiedy pojawiła się w naszym domu,  uśmiech i radość od razu zagościły u mojej córki, która poznała już leniwca z tej serii. Surykatka przez kilka dni była nierozłącznym przyjacielem podczas naszych spacerów i podróży. Teraz zajmuje specjalne miejsce obok leniwca i nikt nie może ich ruszać, gdyż są dla Lenki niezwykle ważne.

Surykatka z National Geographic wygląda niezwykle realistycznie, przez co nie tylko dziecko może sobie wyobrazić prawdziwe zwierzę, ale także wrócić wspomnieniami do wspaniałej wycieczki do zoo i obserwacji zachowań surykatek. Jest ona wykonana z materiałów wysokiej jakości, zatem jest bardzo miła w dotyku. Dziecko sięga po nią bardzo często i bardzo chętnie, przytulajac ją do siebie.

W dodatku seria ta stanowi wspaniałą pomoc w poszerzaniu wiedzy na temat życia różnych przedstawicieli fauny, tu konkretnie surykatek, my dodajemy do zabawy przeglądanie encyklopedii zwierząt, czytając rozmaite ciekawostki.

Jesteśmy szczęśliwe, że surykatka z National Geographic  jest w naszym posiadaniu. Pomaga nam w lepszy i bardziej obrazowy sposób poznać świat zwierząt, a do tego stała się ona przyjacielem i ulubioną przytulanką dziecka.

Zabawkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości portalu dante.com.pl.

Zabawkę kupicie tutaj.