W momencie, kiedy szukałam dla swoich wychowanków drewnianych medali na Dzień Przedszkolaka, przypadkowo trafiłam  na firmę Grawpro, która pracuje w drewnie, zajmuje się grawerami i do tego tworzy medale. Udało mi sie bardzo szybko nawiazać kontakt i otrzymać wszystkie niezbedne informacje.

Dla moich wychowanków zamówiłam medale dwustronne z napisem „Jestem Przedszkolakiem”, z drugiej strony umieszczone zostało logo placówki, w której pracuję. I jakże byłam uradowana, otrzymując te medale, bo nie tylko wykonano je bardzo starannie, ale z także z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Zarówno wykonanie, jak i przesyłka były ekspresowe. Zadowolenie dyrekcji i radość dzieci z otrzymania medali są nie do przecenienia.

Poza medalami pragnę podzielić się opinią o innym produkcie firmy Grawpro, mianowicie grze Memo – Grzyby.
Akurat jesienią często las i grzybobranie staje się podstawowym tematem do rozmów i zabaw.

Grzybowe memory jest wykonane z wielką dokładnością. Pomysł na wykonanie takiej pomocy w fantastycznej cenie to zadowolenie rodzica, nauczyciela, ale przede wszystkim dziecka. Dzięki tej pomocy możemy porozmawiać o lesie, o rodzajach grzybów: jadalnych i trujących. Poznajemy nazwy grzybów, a przy tym dziecko rozwija swoją spostrzegawczość oraz ćwiczy pamięć, bo szukamy par grzybów.

Ponieważ grzyby na drewnianych płytkach są wyryte, stają się także doskonałą pomocą sensoryczną. Można te grzybki także spróbować odrysować na kartce lub przyłożyć kartkę i odbić je, używając ołówka. W terapii ręki czy dla dzieci mających trudność ze wzrokiem to cudowny zestaw, dzięki któremu dziecko za pomocą zmysłu dotyku poznaje kształt grzybów.

Firmą www.grawpro.pl, ich produktami i podejściem do klienta, jestem wręcz oczarowana. Zapoznając się z ich bogatą ofertą pomocy edukacyjnych, odkrywam nowe  pomoce, które chciałabym, aby znalazły się na naszej półce w domu czy w przedszkolu.

Za bardzo dobre pieniądze można kupić naprawdę wartościową pomoc, którą bez wahania można użyć podczas zabawy i nauki zarówno w domu, jak i przedszkolu.

Po przyjrzeniu innych produktów firmy Grawpro i pani Pauliny Właśniewskiej, już wiem, że będą kolejne zamówienia z mojej strony – do przedszkola i domu, choćby karty „Owoce drzew polskich” czy „Owoce i warzywa”, „Klucze, „Liczenie grzybów”. A w późniejszym czasie na pewno zaopatrzę się w drewniane wizerunki choinki czy owcy do wyklejania na określone święta.

Polecam firmę Grawpro pani Pauliny Właśniewskiej z całego serca. Realizacja zamówienia szybka, kontakt bardzo miły, podejście indywidualne, ceny za pomoce bardzo dobre. Warto pamiętać, że wszystko jest drewniane, więc pomoce będą służyć dzieciom przez lata.

Jeśli ktoś szuka drewnianych, wartych uwagi pomocy, rzeczy do decoupage czy indywidualnych, autorskich, grawerowanych prezentów, to w Grawpro na pewno je znajdzie.

Marzena