Chyba każde dziecko lubi zwierzęta. Moja  córka  kocha je nad życie, dlatego od dłuższego czasu oglądamy atlasy zwierząt, pracujemy na mapie świata i rozmawiamy o zwierzętach, które zamieszkują poszczególne kontynenty.

Będąc miłośnikiem pedagogiki Marii Montessori, podczas zabawy i nauki z dziećmi stawiam na naturalizm, rozumiany jako jak najwierniejsze odzwierciedlanie rzeczywistości. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne od najmłodszych lat.

W tematyce zwierząt zdecydowanie wybieram zakup jednej figurki, pacynki lub pluszaka, ale będącej odpowiednikiem prawdziwego wyglądu zwierzęcia, niż cały zestaw w bajkowej, pięknej, choć nierealistycznej odsłonie. Po zapoznaniu się z ofertą pacynek i pluszaków z serii National Geographic, bardzo się cieszę, że trafiłyśmy na nią w gąszczu innych zabawek dostępnych na rynku. Spełnia ona wszystkie moje wymagania i postulaty, jeśli chodzi o idealne maskotki dla dzieci.

Od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczkami pluszaka leniwca, właśnie z National Geographic. Leniwiec, jak każdy produkt z tej serii, wygląda niezwykle realistycznie, dzięki czemu dziecko ma szansę wyobrazić sobie prawdziwe zwierzę. Pluszak wykonany jest z materiałów wysokiej jakości, przez co jest niezwykle miękki. Piękny kolor, delikatna i miła w dotyku sierść przyciąga dłonie i wzrok dziecka.

Leniwiec jest dość dużych rozmiarów, więc doskonale nadaje się i do przytulania, i do zasypiania, a także jest doskonałym kompanem w podróży. Pluszak bez dwóch zdań wykonany jest z dbałością o każdy szczegół  – to, że jest to produkt wysokiej jakości, widać gołym okiem.

Dzięki leniwcowi z serii National Geographic nauka o zwierzętach stała się dla nas jeszcze większą frajdą, częściej też nawiązujemy do tej tematyki. Nie ukrywam, że od kiedy leniwiec pojawił się w naszym domu, inne pluszaki poszły w odstawkę. Zresztą, leniwiec skradł serce nie tylko mojej córce, ale i mnie samej. Nie możemy doczekać się kolejnych zwierząt w naszym domu z serii National Geographic.

Tym, którym zależy na starannie wykonanym pluszaku, miękkim, a przy tym bardzo realistycznym, polecam zajrzeć na ofertę zwierzaków z tej serii. Z całą odpowiedzialnością jako mama, nauczyciel i terapeuta polecam pluszaki z National Geographic. To gwarancja satysfakcji zakupu.

Marzena

Zabawkę zrecenzowałam dzięki uprzejmości portalu dante.com.pl.

Zabawkę kupicie tutaj.