W okresie poświątecznym, kiedy nasze portfele nie zdążyły jeszcze odetchnąć po podchoinkowym szaleństwie książkowym (bo chyba obdarowaliście bliskich książkami?), Tania Książka postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom moli książkowych i obniżyć ceny wielu ciekawych książek. Przed nami aż dwie promocje! A oto i moje typy:

Książka do 9 złotych:

  1. „Ósmy cud świata” – Magdalena Witkiewicz już dawno zadomowiła się w mojej biblioteczce i w moim sercu, dlatego też chętnie sięgnę po kolejną jej powieść!
  2. „Angielski 100 Fiszek Czasy” – nauka z fiszkami naprawdę może być efektywna. Wiem to, bo samej zdarza mi się uczyć w ten sposób (a raczej zdarzało – na studiach). Dlaczego więc nie uprzyjemnić sobie wkuwania rzeczy tak istotnej (i niełatwej), jak angielskie czasy?
  3. Serie o Kici Koci i Mądrej Myszy w naprawdę dobrych cenach. Choć serce mi pęka, gdy patrzę na grafikę tej pierwszej, to jednak dzieci je uwielbiają i moja córa nie jest tutaj wyjątkiem. Będziemy mieć na uwadze.

Link do promocji: https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-do-9-zl

Zaczytana zima:

Tutaj to dopiero mamy tytuły! Ciężko stwierdzić, co przeważa – radość czy strach o stan konta…

  1. „Przesilenie” – skoro w mojej biblioteczce pysznią się trzy poprzednie tomy, to czy może zabraknąć czwartego?
  2. „Tatuażysta z Auschwitz” – wszyscy polecają, a ja wciąż nie mam. Chyba pora to zmienić.
  3. „Zapomnij o mnie” – tworczości tej autorki do tej pory nie poznałam, ale jako okładkowa sroka nie mogę obok tej pozycji przejść obojętnie…

Link do promocji: https://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazka-na-wieczor

A wy, macie swoje typy?