Dzień coraz krótszy, za to wieczory chłodne, co przywodzi na myśl ciepły koc, kubek kakao i dobrą książkę w ręce – wymarzona sceneria każdego książkoholika 🙂 A jeśli dodać do tego jeszcze jesienną promocję na książki za 20, 15 i… 10 zł? I nie mówię tu o antykwariatach, bo dzięki Taniej Książce możemy w tej cenie nabyć nowiutkie, pachnące farbą drukarską publikacje. Ale że zobaczyć, znaczy uwierzyć, zrobiłam mały research i wybrałam kilka tytułów w promocji, które być może zainteresują też was.

  1. „Dziewczyna z nagietkowym szalem” Susan Meissner – mam, czytałam i zdecydowanie mogę polecić. Czytała też moja mama, obecnie książka dalej wędruje po rodzinie.
  2. „Dwadzieścia siedem snów” Marta Trzeciak – jeśli jeszcze nie czytaliście, musicie koniecznie to zmienić! Genialna książka, dzięki której poznałam twórczość tej autorki. Samej książce dałam najwyższą notę!
  3. „Trzy i pół sekundy” – tej książki nie znam, ale autorkę owszem i jeszcze się na jej książkach nie zawiodłam.
  4. „Dziewczyna, która wróciła” – kolejna książka z maksymalną dziesiątką u mnie. Ja jej nie czytałam, ja ją chłonęłam! Thriller psychologiczny w najlepszym wydaniu!
  5. „Oświadczyny” – tę również czytałam i bardzo miło wspominam. Recenzję mogliście przeczytać na blogu.

To moje typy dla was, a wy coś z tej listy polecacie? Książki w promocji dostępne tutaj.