przedszkolePraca z dziećmi daje dużo radości, a kolejną „rzeczą”, która sprawia mi przyjemność, jest czytanie. Dobrze, jeśli można to połączyć, jeśli można zarażać maluchy miłością do czytania, uczyć poszanowania dla książek i słowa pisanego.

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Novae Res przedszkole, w którym pracuję, otrzymało specjalną przesyłkę, a w niej kilka najnowszych publikacji dla najmłodszych – od przygód rozmaitych bohaterów, przez detektywistyczną opowieść w dwóch językach, aż po książkę zachęcającą do ruchu i uprawiania sportu, wszystko w wydaniach ilustrowanych, dostosowanych do wieku przedszkolaków.

Każda z otrzymanych książek opatrzona tym, co dzieci lubią najbardziej, tj. dużymi, kolorowymi obrazkami, większość w twardej oprawie, dzięki czemu książeczki dłużej maluchom posłużą.

Osobiście jestem nimi zachwycona i podobne reakcje przewiduję u naszych pociech. Zachęcam do odwiedzenia strony, na której nabyć można publikacje Wydawnictwa Novae Res – www.zaczytani.pl. Te dla dzieci, ale nie tylko. Myślę, że każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.

Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Novae Res za okazane zaufanie oraz przekazanie książek do jednego z krakowskich przedszkoli.

logo_novae_res_2014_podstawowe_rgb